Internetový obchod Elektroizolanty.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
       

E-shop: celé desky

Klikni a nakupuj - Pertinaxové, Kartitové desky

Klikni a nakupuj - Textitové, Texgumoidové desky

Klikni a nakupuj - Sklotextitové desky


E-shop: tyče

Klikni a nakupuj - Taxtitové tyče

Klikni a nakupuj - Sklotextitové tyče


Poptávka na

přířezy z desek

Přířezy z desek Pertinax, Kartit, Textit, Sklotextit


Poptávka na trubky

Klikni a pošli poptávku na trubky


» Poptávkový formulář - přířezy

Materiál dělíme na míru na profesionálních strojích v krátkých dodacích lhůtách.

Po odeslání poptávkového formuláře Vám zašleme na uvedený e-mail cenovou nabídku.

Poptávkový formulář pro přířezy z desek
Vyberte materiál: *
Tloušťka v mm: *
Šířka v mm: *
Délka v mm: *
Počet ks: *
Přířez č.2 - Materiál:
Tloušťka v mm:
Šířka v mm:
Délka v mm:
Počet ks:
Přířez č.3 - Materiál:
Tloušťka v mm:
Šířka v mm:
Délka v mm:
Počet ks:
Přířez č.4 - Materiál:
Tloušťka v mm:
Šířka v mm:
Délka v mm:
Počet ks:
Přířez č.5 - Materiál:
Tloušťka v mm:
Šířka v mm:
Délka v mm:
Počet ks:
Ostatní požadavky:
Firma:
Vaše jméno: *
Váš e-mail : *
Vaše telefonní číslo : *
 

Důležité upozornění: Po odeslání poptávkového formuláře se Vám zobrazí webová stránka s upozorněním  " Formulář byl odeslán ". Pokud se Vám tato informace nezobrazí, formulář nebyl z nějakého důvodu odeslán ( špatně vyplněné heslo, špatná emailová adresa atd.). Pokud se Vám tedy nepodařilo poptávkový formulář odeslat, napište nám poptávku na email: info@elektroizolanty.cz , nebo nás kontaktujte telefonicky na tel. č.: 604 872 750. Omlouváme se za dočasné technické problémy, které řešíme.

Zhotovíme i výrobky dle Vámi dodané výkresové dokumentace. V případě Vašeho zájmu nám na emailovou adresu info@elektroizolanty.cz  zašlete výkresovou dokumentaci. Výrobky naceníme a zašleme Vám nabídku s cenou a termínem dodání.

Můžeme nabídnout i menší části desek ( odřezky nebo zbytky po opracování a dělení celých desek ), které jsou ihned k dodání. Ušetříte tím čas a finance za materiál a dělení. V případě zájmu o zbytky desek nám zašlete poptávku na emailovou adresu info@elektroizolanty.cz  a uveďte minimální rozměry požadovaných zbytků desek. Následně Vám zašleme nabítku zbytkových částí desek odpovídající Vašim požadavkům.

elektroizolační, elektroizolační přířez, elektroizolační přířezy, kartitové přířezy, kartitový přířez, textitové přířezy, textitový přířez, sklotextitové přířezy, sklotextitový přířez, obrábění  kartitu, řezání kartitu, obrábění textitu, řezání textitu, obrábění sklotextitu, řezání sklotextitu, obrábění elektroizolantů, obrábění vrstvených izolantů, přířez z kartitu, přířezy z kartitu, přířez z textitu, přířezy z textitu, přířez ze sklotextitu, přířezy ze sklotextitu, dělení kartitu, dělení textitu, dělení sklotextitu, pertinaxové desky, pertinaxová deska, pertinaxové tabule, pertinaxová tabule, pertinaxové přířezy, pertinaxový přířez, obrábění pertinaxu, dělení pertinaxu

 

Elektroizolanty.cz - PERTINAX - KARTIT - TEXTIT - SKLOTEXTIT - Copyright © 2011 - 2020
M2VmNW